KONST / Litografier / Färglitografi 17297287
nr 1729 7287
Guillermo Silva Santamaria
(1921-2007), Colombia
Signerad, numrerad 30/40, Galleri de Arte. Färglitografi, bildmått: 53x73 cm, yttermått inklusive ram: 70x89
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 19:33:32
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Guillermo Silva Santamaria
Läs mer om Guillermo Silva Santamaria